KARDIOLÓGIA TDK LEHETŐSÉG

A Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán működő, tudományosan aktív, experimentális kardiológiai munkacsoportba várjuk tudományos diákköri tevékenységre vágyó, lelkes, szorgalmas, elsősorban harmad- vagy negyedéves hallgatók jelentkezését.

Elvárásaink:

-érdeklődés a szív-érrendszer és a kísérletes kutatómunka iránt (állatkísérletes és molekuláris biológiai munkák)

-élettani, biokémiai, molekuláris biológiai és biostatisztikai ismeretek (első és másodév teljesítése)

-legalább középfokú angol nyelvtudás

-elhivatottság a tudományos kutatás iránt, jelentős időráfordítás

Jelenleg főképpen sportkardiológiai és szívelégtelenséggel kapcsolatos témaköreink vannak.

A jelentkezéseket, melyek tartalmaznak egy önéletrajzot és rövid motivációs levelet, elektronikus formában várjuk a radovitstamas@yahoo.com és az o.attilio@gmail.com e-mail címekre.

Érdeklődés esetén a munkacsoport aktuális publikációit szívesen elküldjük.

Várjuk a jelentkezéseket,

Üdvözlettel: