Gyermekgyógyászat-gasztroenterológia-dietetika KUTATÁSI LEHETŐSÉG

A II. számú Gyermekgyógyászati Klinikán működő, tudományosan aktív gyermekgyógyász – gasztroenterológus - dietetikus munkacsoportba várjuk a tudományos diákköri tevékenységre vágyó, lelkes, szorgalmas, elsősorban negyed- vagy ötödéves hallgatók jelentkezését.

Elvárásaink:

-         érdeklődés a gyermek gasztroenterológia és a (mesterséges) táplálásterápiás kutatómunka iránt       (malnutríció rizikószűrés, testösszetétel analízis, dokumentáció feldolgozás, táplálásterápia  megtervezése stb.)

-         biostatisztikai ismeretek (előny)

-         legalább középfokú angol nyelvtudás

-         elhivatottság a tudományos kutatás iránt, jelentős időráfordítás

A jelentkezéseket, melyek tartalmazzanak egy önéletrajzot és rövid motivációs levelet, elektronikus formában várjuk a gallonora@yahoo.co.ukés a tomsits.erika@gmail.come-mail címekre.

Várjuk a jelentkezéseket,

Üdvözlettel:

Dr. Tomsits Erika

Gyermekgyógyász - Gyermek gasztroenterológus, Egyetemi docens - SE II. számú Gyermekgyógyászati Klinika

Galló Nóra

PhD hallgató - Klinikai Orvostudományok Doktori Iskola