2018. 03. 07.

Pályázati lehetőség a moszkvai nemzetközi TDK-konferencián történő részvételre

A Népek Barátsága Egyetem nemzetközi tudományos konferenciát szervez TDK-hallgatóknak és fiatal kutatóknak 2018. április 24-28. között, melyre a Semmelweis Egyetem közel húsz fős delegációt küld.

Kondíciók:
- nincs regisztrációs díj
- ingyenes szállás a szervezőbizottság diákszállásán
- a repülőjegy-költségét a Tudományos Diákköri Tanács vállalja
Figyelem! Az Oroszországba történő beutazás vízumköteles, melynek díja a hallgatót terheli.
Pályázhatnak a Semmelweis Egyetem TDK-hallgatói a 2018-as TDK-konferencián I./II./III. díjat nyert előadásukkal. A pályázatnak tartalmaznia kell a következőket:
- rövid motivációs levél
- az előadás absztraktja angol nyelven (egyéb formai követelmények azonosak a TDK-konferencián érvényes feltételekkel)
- a pályázó hallgató szakmai önéletrajza, külön kiemelve a tudományos munka eredményeit
A pályázatokat elektronikusan, a semmelweis.tdk@gmail.com címre kell beküldeni, leadási határidő: 2018. március 15.
A TDT bíráló bizottsága a beérkezett pályázatokat értékeli, a kiutazásra maximum húsz hallgatót javasol, a nyerteseket 2018. március 20-ig e-mailben értesíti.